Skip to main content

Sezon wyźrebień w Regina Arabians powoli dobiega końca. Niemal wszystkie nasze klacze powitały już na świecie swoje potomstwo. Wyjątkiem pozostaje AMARANDA RA (Morion – Alina PS/WH Justice). To ona rozstrzygnie, kto w tym roku okaże się górą – klaczki czy też ogierki.

Jeszcze w lutym na świat przyszedł ogierek od klaczy ALINA PS (WH Justice – PS Petrena/Kubinec) po michałowskim multiczempionie – Morionie. Ogierka urodziła również H ALLURE H (Jullyen El Jamaal – Alegoria/Eukaliptus). Tym razem ojcem jest jednak D Haddar, po którym w tym roku urodziła się już klaczka od ALARY oraz ogierek od PALILI.

Na świecie powitaliśmy również klaczkę GIGIGOODE OZ od klaczy Godaiva, którą kolejny rok gościmy w naszym pensjonacie. Jej ojcem jest ogier D Haddar.

Niedługo później janowskiej hodowli BOGINKA (Kahil Al Shaqab – Bordiura/Gazal Al Shaqab) urodziła obiecującego ogierka po ogierze Aria Rakeem. Tego samego dnia urodziła się również klaczka od AMITY (RFI Farid – H Allure H/Jullyen El Jamaal) po Raoud Albidayer. Z kolei zasłużona matka naszych pokazowych gwiazd – EL MEDISA (Shanghai  EA – Emfonia/Galba) – dała nam w tym roku kolejnego ogierka po michałowskim Morionie.

Kwiecień przywitaliśmy z kolei razem z narodzinami klaczki od kl. ARTICA RA (Sa Faez Simbad – H Allure H/Jullyen El Jamaal) po ogierze Entori EEA.