Skip to main content

Kontynuujemy naszą współpracę zarówno z trenerami pokazowymi jak i wyścigowymi. W sezonie 2022,  3 nasze konie pracowały w Centrum Treningowym Elegantica we Włoszech. Dwuletnie: klacz ARETTE RA i ogier El DRACO RA oraz roczna klaczka AKKA RA.

Wszystkie konie przyniosły nam wiele radości. Z ostatniej chwili ….El Draco został nagrodzony Złotym Medalem w Pradze, w konkurencji European Breeders Cup. Natomiast Arette, po bardzo udanym występie we Włoszech, na początku roku, skąd przywiozła Złoto, zajęła III miejsce w klasie w Pucharze Narodów w Aachen. Przed nią i przed nami występ w Czempionacie Świata, jeszcze w tym roku organizowanym w Paryżu.

Będący w treningu wyścigowym, u Pani Trener Justyny Domańskiej, ogier HARUN RA, dwa tygodnie temu zajął I miejsce w gonitwie II grupy, dla trzyletnich koni, na dystansie 1600 m .

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych koni oraz bardzo wdzięczni współpracującym z nami Trenerom. Mieliśmy szczęście trafić na ludzi pełnych pasji, zaangażowania i uczciwości. Pod każdym względem wyjątkowych. Podobnie jak załoga w stajni, na czele z niezastąpioną Zosią Tyrańską – dobrym duchem i ciałem Stadniny. Dziękujemy!